Про компанію

Інтернет-магазин дитячих та дорослих ігрових, спортивних майданчиків

Компанія Activitysport  існує на ринку з 2014 року. За цей час наша компанія встигла перетворитися на самостійне розвинене підприємство. Відвідавши наш інтернет-магазин, у якому можна замовити з доставкою гарні та безпечні в експлуатації гойдалки, тренажери та ін., клієнти зможуть переконатися, що ми пропонуємо широкий асортимент, доступну вартість та гарантуємо стабільно високу якість. На сайті activitysport.com.ua можна замовити:

     дитячі майданчики;
    спортивні майданчики із тренажерами;
    покриття для майданчиків;
    додаткове обладнання (лавки, урни, огорожі та ін.).

 
Наша компанія пропонує своїм покупцям як готові рішення (проекти) для монтажу в паркових зонах дворах багатоповерхівок та інших місцях, так і можливість зібрати майданчик на індивідуальне замовлення. Остання має на увазі не тільки підбір певного виду обладнання, а й вибір бажаного колірного оформлення. Власне виробництво повного циклу дозволяє нам легко втілити в життя будь-яке побажання клієнта.
Найкращий інтернет-магазин товарів для workout (воркаут) в Україні.

Фахівці компанії Activitysport уважно відстежують тенденції міжнародного ринку у своєму сегменті, щоб своєчасно оновлювати асортимент та пропонувати клієнтам лише найкраще. В останні кілька років спостерігається зростання інтересу до вуличної гімнастики (workout), тому наша компанія поспішила створити власну лінійку спеціалізованого спортивного обладнання. Інтернет-магазин обладнання для workout компанії Activitysport пропонує придбати:

 
    упори для віджимань;
    міні-бруси;
    бруси для преса;
    лави для жиму;
    паралельні бруси;
    рукоходи;
    кругові турніки;
    каскади турників;
    дворівневі турніки.

 

Також у каталозі сайту компанії Activitysport завжди доступні до замовлення варіативні готові комплекси, що включають різну кількість тренажерів для виконання різних видів фізичних вправ. Перевага співпраці з нами – висока якість товарів, готовність йти назустріч клієнтам, лояльна цінова політика. Придбаний у нас дитячий майданчик, спортивний комплекс, воркаут-обладнання можуть бути доставлені до будь-якої точки країни. Також ми надаємо послуги швидкого та правильного монтажу.