• Турнік в отвір 145 см

Турник у отвір - це металева  перекладина у вигляді двох труб, що входять одна в одну, телескопічний, з комплектом кріпильних елементів з двох сторін. Завдяки розсувній конструкції турніку Ви можете відрегулювати самі довжину турніку в заданих межах. Залежно від конструкції турніка  перекладина фіксується в дверному отворі або між стінами шляхом гвинтового висування труб усередині поперечини гвинтове з'єднання, розкручуючи яке турнік отримує достатнє зусилля, щоб витримати вагу людини, що підтягується) або просто телескопічного висування труб без гвинта . Турник у розсувний проём регульований зазвичай забезпечується окремими кріпильними пластинами і шайбами для страховки розсунутого і розпертого турніка між опорами на протилежні сторони отвору шурупами кріпляться спеціальні елементи, на яких базуються в розпір трубки турніка).

Опис та характеристики:

Регулювання довжини турніка поперечини здійснюється з одного боку, що додає конструкції стійкості. Надійне кріплення перекладини турніку в отворі здійснюється за рахунок металевих скоб та шурупів, що йдуть у комплекті. Два м'які, не ковзні, неопренові захоплення, що мають ергономічну форму, забезпечують максимальний комфорт під час виконання вправ на турніку перекладині.
На кінцях турніку розташовані посилені кронштейни
для прикріплення до дверного отвору.
Ідеальний для підтягувань та виконання інших вправ, що зміцнюють та розвивають м'язи рук та плечей, спини.

Придбати турнік можна через наш сайт або у наших дилерів у Сімферополі, Вінниці, Луцьку, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кіровограді, Луганську, Львові, Миколаєві, Одесі  Полтаві, Рівному, Севастополі, Сумах, Тернополі, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях


Матеріал-метал/pt;

Вага турніка-5 кг

Максимальна вага користувача-110 кг

Колір фарбування-антик/металік

Довжина турніку-145 см є можливість регулювання)

Турнік в отвір 145 см

  • Виробник: Украина
  • Модель: Турник в проем 145 см
  • Доступність: Є в наявності
  • 330 грн.