• Турнік гнутий на стіну

Якщо ви шукаєте де купити турнік для дому – Зверніть увагу на цю модель. Простий і водночас досить популярний турнік для занять у домашніх умовах. Просто кріпиться, витримує навантаження до 150 кг. На поперечину одягнені чотири ручки з щільного і приємного ннопрену, які дуже зручні. По-перше, руки не зісковзують так, як на металевих перекладинах, по-друге, навіть при активних тренуваннях шкіра на руках не грубіє.
Бічні рукоятки турніку злегка зігнуті, завдяки чому стало набагато зручніше підтягуватись широким хватом. А широкий хват, як вам відомо, дуже добре опрацьовує м'язи спини.

Оскільки конструкція розбірна, її можна зібрати трохи по-своєму. А саме: перевертаєте кріплення, повертаєте на 180 градусів перекладину і отримуєте в результаті чудовий турнік.

Вага користувача: до 120 кг.

Придбати турнік можна через наш сайт або у наших дилерів у Сімферополі, Вінниці, Луцьку, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кіровограді, Луганську, Львові, Миколаєві, Одесі  Полтаві, Рівному, Севастополі, Сумах, Тернополі, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях
 

Турнік гнутий на стіну

  • Виробник: Украина
  • Модель: Турник гнутый на стену
  • Доступність: Є в наявності
  • 390 грн.