• Грузоблочный тренажер Пулловер ( ТС- 223)
Пуловер (ТС-223) - це унікальний ефективний тренажер для навантаження одночасно двох м'язових груп - грудного і найширшого м'яза спини. З його допомогою активно розвивається верхня частина торсу і покращується загальний тонус тіла. «Представлений снаряд задіює нижню і середню частину грудей, щонайширші м'язи спини, дельтовидні, трицепси і вторинно - біцепси. Ефективно збільшує об'єм у цих областях і спалює зайві жирові відкладення.

Цей снаряд має регульовані складові - спинку та сидіння, які можуть підлаштовуватися під індивідуальні параметри спортсмена для комфортного зайняття на тренажері.

Завдяки продуманому механізму, пуловер не тільки дуже ефективний, але і безпечний елемент тренажерного залу. Після тренування на цьому устаткуванні, кожен користувач отримає задоволення, а головне результат.

Характеристики:

Довга: 122см;

Ширина: 125см;

Висота: 154см;

Вага: 255кг;

Ваговий стек на 105 кг;

Колір рами і шкіри : під замовлення.

Якщо Ви вирішили купити тренажер Пуловер сидячи від українського виробника на сайті SportKey.com.ua. зв'яжіться з нашим менеджером і зробіть замовлення в телефонному режимі, або збережете свою заявку на сторінці товару.

Доставка по всій території України.

Гарантія на раму - 5 років, на механіку - 3 роки, на трос - 2 роки, а на м'які деталі - 2 роки.

Грузоблочный тренажер Пулловер ( ТС- 223)

  • Виробник: Украина
  • Модель: ТС-223
  • Доступність: Є в наявності
  • 59000 грн.