Про нас

Для нашої країни інтернет магазини можна сказати річ нова, але за досить таки короткий час вони вже встигли стати дуже популярними. Наша компанія activitysport.com.ua, на ринку спортивного обладнання працює вже досить довгий час. За декылька рокыв ми зуміли зарекомендувати себе стабільними і надійними партнерами, так само до нас встигли приєднатися безліч покупців як з України так і з інших країн (Польша, Канада, Ізраїль, країні прибалтики), які цінують якість товару і обслуговування. Наш асортимент спортивного обладнання постійно розширюється, регулярно проводяться акції, розпродажі і діють знижки.

Роблячи замовлення у нас, ви отримуєте: низьку ціну, якісні вуличні тренажери чи обладнання для дитячих майданчиків, професійне обслуговування та консультації. У нас існує програма лояльності для постійних клієнтів, акції і знижки. Для кожного з наших покупців у нас індивідуальний підхід.

Вам не обов'язково знаходитися з нами в одному місті, ми працюємо по усій Україні і посилаємо тренажери будь-якою зручною для вас службою доставки у будь-яке вказане вами місто. На нашому сайті ви знайдете виключно високоякісні тренажери, а також дитячі майданчики.

Робити покупки в інтернет магазині activitysport.com.ua дуже вигідно, тому як наші ціни нижчі, ніж у інших магазинах. З нами працювати комфортно, швидко.

Чому треба вибрати саме нас?

У нас Ви знайдете надійних партнерів. У нас виключно якісні професійні тренажери та спортивні майданчики. Ми працюємо по усій Україні. Оплачувати купівлю Ви зможете при отриманні замовлення або чи по рахунку в банку.

З нами легко економити. Ми пропонуємо вам вуличні тренажери та дитячі майданчики за найвигіднішими цінами. Наші ціни на запропонований товар нижче, ніж у будь-якому звичайному спортивному магазині, тому як в інтернет магазині гроші економляться на витратах, які звичайний магазин витрачає за оренду і купівлю торгових приміщень.

Економимо свій час. З нами ви забудете, що таке їздити по усьому місту за потрібним вам товаром, у нас на сайті замовлення приймаються цілодобово, так само замовити тренажери чи майданчики ви можете по телефону, або ж написавши нам на електронну пошту. Купити товар в інтернет магазині activitysport.com.ua можна удома, або ж не відриваючись від робочого місця.

На сайті activitysport.com.ua ви знайдете повну розгорнуту інформацію на кожен вуличний тренажер чи дитячий або спортивний майданчик. Повний опис, розміри, колір і навіть для чого застосовується той або інший тренажер чи вуличне обладнання. Уся ця інформація допоможе вам визначитися із замовленням і отримати більше інформації про товар, що цікавить вас.

Працювати з нами приємно, безпечно і надійно!